Aktualności

Program e-CMR dla studentów logistyki

Miło nam poinformować, że Wydział Inżynierii Zarządzania otrzymał dostęp do oprogramowania e-CMR do elektronicznego generowania listu przewozowego, z którego będą korzystali studenci logistyki. 

Oprogramowanie e-CMR.pl to innowacyjne narzędzie, które rewolucjonizuje procesy związane z dokumentacją przewozową w transporcie drogowym. Dzięki temu rozwiązaniu, uczestnicy procesu logistycznego mogą efektywniej zarządzać dokumentacją, kontrolować przesyłki oraz monitorować ich status w czasie rzeczywistym.

Decyzja o udzieleniu licencji na to zaawansowane narzędzie dla Politechniki Białostockiej wynika z naszego zaangażowania w rozwój edukacji i wsparcie naukowe. Jesteśmy dumni z tego, że możemy przyczynić się do poszerzenia horyzontów studentów i umożliwić im praktyczne doświadczenie związane z najnowszymi technologiami w branży transportowej.

Zaangażowanie Politechniki Białostockiej w promowanie e-CMR jest również istotnym krokiem w kierunku zrównoważonego rozwoju, poprzez redukcję zużycia papieru i optymalizację procesów logistycznych. W ramach podpisanego porozumienia pomiędzy Politechniką Białostocką a firmą e-CMR Sp. z o.o. studenci będą również mieli możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach badawczo-rozwojowych oraz odbycia praktyk i staży w przedsiębiorstwie transportowym.
 

Przekazanie licencji na oprogramowanie e-CMR.pl dla celów naukowych Politechniki Białostockiej to kolejny krok w naszej misji wspierania rozwoju edukacji i nauki. Jesteśmy przekonani, że to partnerskie działanie przyczyni się do podnoszenia jakości kształcenia i rozwijania potencjału młodych adeptów nauki w dziedzinie logistyki i transportu.

Życzymy wszystkim studentom i pracownikom naukowym Politechniki Białostockiej owocnej pracy z nowym oprogramowaniem oraz sukcesów w badaniach i projektach naukowych.