Aktualności

Polski List CMR

e-CMR.com e-CMR.pl  to firma, która od 4 lat działa na rynku Polskim, zapewniając swoim klientom darmowy dostęp do generatora dokumentów CMR, raportowania listów, komunikacji e-mail oraz wielu dodatkowych usług, które sprawiają, że obsługa procesów transportowych staje się jeszcze bardziej przyjemna i efektywna. Nasz firma jest dumna z Polskiej tradycji i kultury, a jednocześnie z pełnym profesjonalizmem podchodzi do świadczenia swoich usług.

Firma LogMap od 2018 roku świadczy usługi spedycji drogowej na terenie Europy i dba o to, aby jej usługi były jak najlepszej jakości, a klienci byli zawsze zadowoleni z wykonanej usługi transportu drogowego. W celu zwiększenia jakości naszych usług rozwijamy i udostępniamy nasz generator e-cmr. Dzięki temu, że korzysta z najnowszych technologii, oferuje w intuicyjny sposób generowanie Listów CMR.

Jednym z najważniejszych atutów jest to, że nasz kraj posiada największą liczbę ciężarówek w Europie, zatrudniamy Polskich specjalistów, którzy doskonale znają specyfikę naszego rynku oraz potrzeby klientów. 

Polacy zawsze byli dumni ze swojego kraju i swojej kultury. Firma e-CMR.pl e-CMR.com, jako Polski dostawca usług, również czuje się zobowiązana do dbania o Polską tożsamość i kulturę.

Jesteśmy firmą, która stale rozwija swoją działalność, aby spełnić oczekiwania naszych klientów, zminimalizować nasz wpływ na środowisko naturalne i zapewnić efektywność operacyjną. W tym celu, naszym priorytetem jest dążenie do pełnego wykorzystania technologii i przekształcenie naszych oraz waszych firm w środowisko bezpapierowe.

Będziemy przede wszystkim inwestować w nowoczesne narzędzia i systemy, aby usprawnić nasze procesy biznesowe, zoptymalizować nasze działania i przyczynić się do poprawy jakości naszych usług.

Nasze zaangażowanie w dążenie do papierowego biura jest nie tylko kwestią efektywności i jakości, ale również troski o środowisko naturalne. Dzięki zmniejszeniu zużycia papieru, będziemy w stanie zmniejszyć wpływ naszej działalności na środowisko, co pozwoli nam na przyczynienie się do ochrony naszej planety.

Będziemy dążyć do osiągnięcia naszych celów poprzez edukację pracowników, wprowadzenie odpowiednich polityk i procedur, a także stale monitorować nasze postępy i dokonywać niezbędnych poprawek.

Wierzymy, że nasze zaangażowanie w rozwój i paperless jest kluczowe dla naszej dalszej ekspansji i dla ochrony naszego środowiska naturalnego.